Sipariş Sepeti


Altınkaya
Sipariş sepetiniz boş.

Ürünlerimiz

ARTIK WEB SİTEMİZDEN DE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ!


Siparişlerinizi artık web sitemiz üzerinden kısa bir zaman içinde ve kolayca verebilir, ödemenizi anında kredi kartı ya da banka havalesi ile yapabilirsiniz. Sipariş ve ödeme prosedürünü öğrenmek ya da incelemek için lütfen devamını okuyun.
 
 
 
  • Sitemizden online alışveriş yapabilmek için önce sitenin anasayfasında sağ üst köşede bulunan hesap oluştur bölümündeki formu doldurup sisteme kayıt olmanız gerekmektedir.
 
 
Sisteme kayıt olmak için doldurmanız gereken form aşağıdaki gibidir.
 
 
 
 Formu doldurup, hizmet koşullarını kabul edip Kaydı Gönder butonuna bastıktan sonra sisteme girdiğiniz mail adresinize bir doğrulama e-postası gelecektir. Bu e-postadaki link’e tıklayarak hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

Hotmail gibi e-posta sağlayıcılarının adreslerine gönderilen onay mesajları "GEREKSİZ POSTALAR" , "SPAM" ya da "BULK" olarak filtrelenebilirler lütfen bu dizinleri kontrol edin.

 
Eğer onay iletisi elinize geçmez ise lütfen bizi +90 312 3952768 nolu telefondan arayarak yardım talep edin.
 
 
Hesabınızı aktif hale getirdikten sonra, istediğiniz ürün çeşidini seçebilir, ürünün ilgili renk ve özelliklerini belirleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak, ürünün miktara bağlı olarak değişen fiyatlarını da görebilirsiniz.
 
 
 
 
 Ürünün ilgili özelliklerini belirledikten sonra “sepete ekle” butonuna basıp alışverişinize devam edebilirsiniz.
 
 
 
 Alışverişinizi tamamladığınızda, sol köşedeki "sipariş sepeti" bölümünden sepeti göster butonuna basarak seçtiğiniz ürünlerin listesini ve toplam fiyatını görebilirsiniz.
 
 
Sipariş sepeti aşağıdaki gibi görünecektir. Her ürünün sırasında miktar değişikliği yapabileceğiniz ya da listeden silmenize yardımcı olacak butonlar mevcuttur. Eğer alışverişinizi tamamladıysanız sayfanın altındaki alışverişi tamamla butonuna tıklayarak,
 
 
 
 bir sonraki ekranda alışveriş listeniz ile birlikte, fatura adresinizi güncelleyebilir, istediğiniz kargo seçeneği ve ödeme şeklini belirleyebilirsiniz.
 
 
 
Bütün tercihlerinizi belirledikten sonra "Sonraki>>" butonuna basarak ilerleyip aşağıdaki sayfadaki gibi Sipariş Onayı butonu ile siparişinizi bize iletebilirsiniz. 
 
 
 
Siparişi onayladıktan sonra havale için gerekli bilgileri içeren sayfa aşağıdaki gibidir. 
 
 
 
 
Bu ekranı gördükten sonra sistemimize kayıt ettirmiş olduğunuz e-posta adresinize sipariş haberi gelecektir.
 
 Ödemeyi kredi kartı kullanarak yapmayı tercih ettiyseniz, ekranda aşağıdaki görüntüyü göreceksiniz, bu adımda
"3D Şifresi ile Güvenli Ödeme Yap"  ya da "Güvenli Ödeme Yap"  butonlarını kullanarak tercihinize göre ödemenizi yapabilirsiniz. 

Siparişinizin ödemesini başarılı bir şekilde tamamlayana kadar ödeme ekranı sipariş ayrıntısında görünür olacaktır. Siparişinizi verdikten sonra 1 hafta içinde ödemenizi yapabilirsiniz.
 
 
 
 Kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden hangisini seçerseniz seçin ilk önce Garanti Bankası’nın aşağıdaki sayfası açılacaktır. 

Bu sayfada bütün kredi kartları geçerlidir. Sanal POS sistemi Garanti Bankası tarafından sağlandığı için sayfanın üst kısmında Garanti Bankası logosu bulunmaktadır.
 
 
 Kredi kartınızla ilgili gerekli tüm bilgileri girdikten sonra Gönder butonuna basıp, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 
 
 
 Eğer 3D Şifresi ile Kredi Kartı Ödemesi tercihini seçtiyseniz bu ekrandan kendi bankanızın sayfasına yönlendirilip, 3D bilgilerinizi girebilmeniz için bir ekran daha açılacaktır.
 
Ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz adresinize kargo ile gönderilecektir.