Sipariş Sepeti


Altınkaya
Sipariş sepetiniz boş.

Ürünlerimiz

Haberler
WIN Eurasia 2019

Altınkaya ailesi olarak, her yıl olduğu gibi bu yıl da Win Eurasia 2019’ye katılarak sizlerle buluştuk. Fikirlerinizi, eleştirilerinizi, tecrübe ve kalitemizle birleştirerek işimizi geliştirmeye devam edeceğiz. En yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle...


alt

alt 
Kutularımıza Görsel Baskı yapmaya başladık!

Baskı yapmak için artık başka bir yer aramanıza gerek yok. Altinkaya'da kutularınızın tüm yüzeylerine renkli UV baskısı yapabilir ve zamandan kazanabilirsiniz.


alt
 
alt
 
Daha fazla bilgi edinmek için lütfen  0 850 432 2518  telefon numarasını arayarak satış danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Baskı Broşürü 


 
 
WIN EURASIA 2019 fuarına katılıyoruz!

 14 - 17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen WIN Elektrotech 2019 fuarında ürünlerimizi sergileyeceğiz.  Standımızda sizleri görmekten mutluluk duyarız. Ücretsiz online davetiyenizi almak için tıklayın.

title 


 

                                       

                                   İstanbul’daki müşterilerimize daha yakın olmak ve daha

                                   hızlı çözümler sunabilmek için İstanbul şubemizi açtık. 

                                   Şişhane’deki showroomda Haliç’e karşı çayınızı 

                                   yudumlarken,ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

 

Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliği belgelenerek artmaya devam ediyor.

IP-67, kontrolden otomasyona birçok endüstriyel sistemde kullanılan elektronik ürün ve bileşenlerinin toza ve suya karşı korumalı olduklarını ifade eder. IP-67 sertifikalı SE serisi plastik contalı kutularımızı, toza ve suya maruz kalacakları ortamlarda maksimum verim ve güvenle kullanabilirsiniz. Kutularımızı incelemek için tıklayınız.

 
Katılacağımız Fuarlar.