matomo

Sipariş Sepeti


Altınkaya
Sipariş sepetiniz boş.

Ürünlerimiz

Katıldığımız Fuarlar
Electrotech '09 Fuarındayız
      Altınkaya olarak, yeni ürünlerimiz sizlerle paylaşmak, yeni müşterilerimizle tanışmak için 26 şubat - 1 Mart 2009 tarihleri arasında WIN '09 10. Electrotech fuarında 7. hall A-210'nolu standda sizleri bekliyor olacağız. Ücretsiz Online Davetiye için Tıklayın. 
ALTINKAYA WIN 2008 Fuarında

         Yeni ürünlerimiz incelemek, hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, bizlere yeni ürün fikirleri vermek, henüz yüz yüze tanışmadıysak tanışmak için sizleri WIN 2008 2. faz fuarından ELEKTROTECH 2008 salonunda standımıza bekliyoruz. Size fuar davetiyesi göndermemizi isterseniz lütfen bize ulaşın sayfasındaki forma adres bilgilerinizi yazarak bize gönderin. Görüşmek üzere. 
WIN 2007 FUARINA KATILDIK

       Türkiye ve Avrasya Bölgesi'nin en önemli fuarlarından biri olan WIN - World of Industry Fuarında bu yıl da müşterilerimizle buluştuk. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarın 2.fazı olan  ELECTROTECH'07 de yer alan standımıza gösterilen yoğun ilgiden oldukça memnunuz. Gelecek yıllarda da WIN fuarına katılmaya devam edeceğiz.


WEM FUARINDAYDIK

        16-19 Kasım 2006 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde
"Elektrik & Aydınlatma Sektörü"nden birçok firmanın katılımıyla düzenlenen WEM Fuarındaydık.Bu büyük organizasyonda  sektörden müşterilerimizle buluşmuş olmaktan son derece memnunuz.