matomo

Sipariş Sepeti


Altınkaya
Sipariş sepetiniz boş.

Ürünlerimiz

Sorularınız Yazdır

Sıkça Sorulan Sorular

 
Bize sıkça sorulan soruları aşağıda konularına göre gruplanmış olarakak sıraladık. Burada yeralmasını istediğiniz soruları formumuzu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
 
 

Ürünler ve Hizmetler


 
Tümünü Kapat | Tümünü Aç
 
Kutu üretiminde kullandığımız plastik ve metal malzemeleri Avrupa Birliğine ürünlerini ihraç eden müşterilerimizi göz önünde bulundurarak  için RoHS yönergesine uygun seçiyoruz. Her ürünün RoHS uyumluluk bilgisi ürünün kendi sayfasında bulunuyor. 
Kutuların her yüzeyine , kesmek ve delmek suretiyle, hoparlör delikleri,soğutma kanalları, komponent delikleri açmaktayız.
Değişik ebatta çok sayıda kutu çeşidimiz mevcuttur. Sitemizden bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Elektronik cihazınız için kart tasarımı yapmadan önce kullanacağınız kutuyu seçerseniz cihazınızın piyasaya çıkış süresi kısalacaktır.
Kutularımızı büyüklüklerine göre tek tek, 10luk, 20lik veya 50lik kolilerle satmaktayız. Kolilerdeki kutu sayıları websitemizdeki ürün sayfalarında ve ürün kataloğumuzda  belirtilmiştir.
Bu sayıların altında numune amaçlı ürün almak isterseniz web sitemizden kutularımızı tek tek de satın alabilirsiniz. Koli sayısı altı siparişlerimizi ve numune taleplerini sadece web sitemiz üzerinden almaktayız.
Aksesuarlarımız ve yedek vidalarımız hazır paketlenmiş plastik paketlerde bulunmakta, siparişlerinizi bu sayıların katları şeklinde verebilirsiniz.
Stoklarımızda ürünlerimiz belirli renklerde devamlı bulunmaktadır. Her ürünün stoklu rengini ilgili ürün sayfasından görebilirsiniz. 500-1000 adet gibi yüksek miktarlı siparişlerde istenen rengin temin durumuna göre sizin istediğiniz özel renklerde üretim gerçekleştirebiliriz. 
web sitemizde ilgili ürün sayfalarında istediğiniz ürüne ait teknik resmi bulabilirsiniz.
Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni kutu çeşitleri üzerinde sürekli çalışmaktayız ve gittikçe artan bir ivmeyle ürün yelpazemize yenilerini ekliyoruz.
Evet, üreteceğiniz cihaza özel kutu tasarımı, prototipleme hizmeti ve kalıp üretimi yapıyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.  
Ürettiğimiz kutuların istediğiniz yüzeyine LCD ekran yuvaları, çeşitli butonlar, konektör, klemens, kart delikleri, etiket havuzları ve havalandırma delikleri açmaktayız.
Kutularımızı piyasada bulunan yaş plastik boyaları ile metalik ve düz her renge boyayabilirsiniz.
İlgili ürünün sayfasında ürün ile birlikte pakete dahil olan aksesuarlar belirtilmiştir. Bunun dışındaki aksesuarların fiyatları ürün fiyatına dahil değildir.
 
 
 

Sipariş ve Ödeme


 
 
Tümünü Kapat | Tümünü Aç
 
İstanbul, Ankara ve İzmir’de bayilerimiz bulunmaktadır. Bayilerimizin iletişim bilgilerini web sitemizin “Bayilerimiz” bölümünden edinebilirsiniz.
Miktara birlikte artan indirmlerimiz mevcut. Ayrıca siparişinizi banka havalesi ile öderseniz ek %3 indirim yapmaktayız. Bizden sürekli belirli bir seviyenin üzerinde satınalma yapan müşterilerimize yine ek indirimler yapmaktayız.
Kutularımızı tüm Türkiye’ye ve yurtdışına kargoyla ve ambarlarla gönderiyoruz.Web sitemiz aracılığı ile sipariş verebilirsiniz, ayrıca kutularımızı bayilerimizden de temin edebilirsiniz.
Müşterilerimizin numune taleplerini karşılayabilmek için web sitemiz üzerinde asgari sipariş adetlerini 1 e indirdik. Sitemizi kullanarak istediğiniz ürünleri numune olarak istediğiniz adette sipariş edebilirsiniz.
 
 
 

Diğer Sorular


 
Tümünü Kapat | Tümünü Aç
 
Katıldığımız fuarlar hakkında ayrıntılı bilgiyi fuarlar sayfamızda bulabilirsiniz. Her yıl düzenli olarak WIN- Electrotech, World of Industry fuarına katılmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi bu fuarlarda kurulacak olan Altınkaya standında görmekten büyük mutluluk duyarız.
Evet, kutu ithalatı yapmaktayız. Kutunun ithal olup olmadığını web sitemizde ilgili kutu sayfasında katalog föyünde "ithal kutu" ibaresinden görebilirsiniz.
Evet, yurtdışı firmalara ihracat yapmaktayız. Yurtdışındaki müşteri sayımız gün geçtikçe artmaktadır.

Çalışma saatlerimiz hafta içi Pazartesi-Cuma 08:00-12:30  ile 13:30-18:00 arasıdır.

Hafta sonlarında ise çalışmıyoruz.

Evet sitemizdeki her çeşit kutudan satışlarımızla oranlı miktarda stoğumuz bulunmaktadır, ayrıca ithal ettiğimiz kutuları da stoklu olarak bulundurmaktayız. Ürün stoklarımızda kalmaz ise ilgili ürün sayfasında stoğumuzda kalmadığını belirtiyoruz.